MS 2018 fotbal | Největší sázka MS. Zlatan provokuje s nábytkem, Beckham reagoval | iSport.cz
7. července 2018 • 09:50

Největší sázka MS. Zlatan provokuje s nábytkem, Beckham reagoval

Autor: pta
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hecování na nejvyšší úrovni. Před čtvrtfinále MS mezi Anglií a Švédskem spolu uzavřely sázku dvě mimořádné fotbalové osobnosti, které byly hlavními hvězdami dnešních soupeřů v minulosti. Všechno začal Švéd Zlatan Ibrahimovic, který vyzval na souboj Davida Beckhama, anglickou ikonu.Pro oba soupeře jde o mnoho. Se Švédskem nikdo před turnajem nepočítal, že by mohlo dojít až takhle daleko. Anglie poté, co při osmifinále proti Kolumbii poprvé uspěla na MS v penaltovém rozstřelu, věří, že s přijatelným soupeřem může dojít mezi nejlepší čtyřku poprvé po 28 letech.

Hodnota sázky tomu odpovídá. "Hej, Davide Beckhame," začal na sociálních sítích Ibrahimovic, který nyní působí v zámořské MLS. "Když Anglie vyhraje, koupím ti večeři kdekoliv na světě. V opačném případě ale ty koupíš cokoliv budu chtít z Ikey," navrhnul Ibrahimovic, že si při úspěchu přilepší na anglický účet nábytkem od světoznámé firmy z jeho vlasti.

Beckham výzvu přijal. "Vezmu tě osobně do Ikey a budeš moct koupit cokoliv do svého sídla v Los Angeles," napsal bývalý kapitán anglické reprezentace. A co bude chtít v případě úspěchu Albionu? "Přijdeš na náš reprezentační zápas do Wembley v anglickém dresu a o poločase si dáš rybu s hranolkami," reagoval.

Jelito, kopyto, platí to! Obě megastar sleduje na Instagramu dohromady 81 milionů uživatelů, kteří mohou platnost sázky potvrdit. Jasno, kdo uspěl, bude dnes v pozdním odpoledni.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinud