Šokující pád Argentiny? Čeští sázkaři prodělali, ale... Jeden bral 1,69 milionu

Video placeholder
SESTŘIH: Argentina - Saúdská Arábie 1:2. První šok na MS, obrat outsidera!
SESTŘIH: Argentina - Saúdská Arábie 1:2. První šok na MS, obrat outsidera!
Hráči Saúdské Arábie jsou v euforii
Saúdové na úvod MS senzačně porazili Argentinu
Bláznivá oslava po gólu Saúdské Arábie
Smutný Lionel Messi
Saúdové na úvod MS senzačně porazili Argentinu
Saúdové na úvod MS senzačně porazili Argentinu
Saúdové na úvod MS senzačně porazili Argentinu
37
Fotogalerie
ČTK, adl, inf
MS fotbal 2022
Vstoupit do diskuse (1)

Sázkaři na úterní šokující prohře fotbalistů Argentiny se Saúdskou Arábií 1:2 na mistrovství světa v Kataru převážně prodělali. Většina věřila Jihoameričanům a na jejich výhru vsadila dohromady přes 30 milionů korun. Pár ale tiplo outsidera a jeden vyhrál 1,69 milionu korun. Vyplývá to z informací sázkových kanceláří, které oslovila ČTK.

V úvodu šampionátu se sázkařům dařilo. Fortuna uvedla, že měla bilanci za první čtyři duely minus zhruba 12 milionů korun. Zápas Argentiny to ale změnil. „Prohra Argentiny je samozřejmě prvotřídní senzací a díky ní jsme v tomto duelu naopak cca 12 milionů korun vydělali. Bilance mezi bookmakery a sázkaři je tak v podstatě srovnaná,“ řekl mluvčí Fortuny Petr Šrain.

I v Tipsportu byli v předešlých zápasech úspěšní sázkaři a stejné očekávání bylo u zápasu Argentiny. Na její výhru bylo 99,8 procenta náběrů, což bylo zatím nejvyšší procento sázek na výhru favorita z odehraných zápasů. „Celkem jsme na výhru Argentiny v předzápasových sázkách přijali tipy za více než 20 milionů korun,“ uvedl pro ČTK mediální zástupce Tipsportu Michal Peterka.

Video placeholder
Argentina - Saúdská Arábie: Podívejte se na dvě slepené trefy jako šok pro favorita • isport tv

Jeden sázkař přišel kvůli prohře Argentiny o 200 000 tisíc korun. Ne všichni ale trhali tikety. „Jakkoliv to zní neuvěřitelně, jeden klient vsadil na výhru Saúdů 65.000 korun, což při kursu 26:1 představuje výhru 1,69 milionu korun,“ uvedl Šrain z Fortuny. U Tipsportu patřila k nejodvážnějším sázka 40 korun na Saúdskou Arábii v kurzu 300:1 v live sázkách v průběhu zápasu, což znamenalo výhru 12.000 korun. Jiný sázkař bral za 200 korun v live kurzu 130:1 výhru 26 000 korun.

Saúdská Arábie měla před startem MS kurz 1000:1 na titul mistra světa. Argentina byla den před zápasem druhý největší favorit v kurzu 6,5:1, ale po prohře její kurz klesl na 9,5:1.

KonecLIVE
12

Online přenos - MS ve fotbale 2022

Zprávy ze dne 3. prosince 2022

Brazílie
3. prosince 2022 · 14:47

Brazilcům už na MS nepomůžou útočník Gabriel Jesus ani obránce Alex Telles. Oba si v pátečním zápase s Kamerunem na závěr skupinové fáze poranili koleno a lékaři po vyšetření magnetickou rezonancí jejich další start vyloučili. V pondělí pětinásobní šampioni nastoupí v osmifinále proti Koreji.

Video placeholder
SESTŘIH: Kamerun - Brazílie 1:0. Rozhodl Aboubakar, asistoval ex-hráč Vyškova
Důležitý moment
Brazílie
3. prosince 2022 · 14:06

Neymar bude poprvé trénovat s míčem: Hvězdný útočník Brazílie odehrál v Kataru pouze jeden zápas, proti Srbsku si poranil kotník. Kdy bude k dispozici? „Uvidíme, jak bude tělo reagovat zítra, kdy bude poprvé trénovat s míčem. Podle toho rozhodneme, zda bude moct zasáhnout do zápasu s Koreou,“ uvedl lékař brazilské reprezentace Rodrigo Lasnar.

Video placeholder
Kotal o Neymarovi: On za Brazílii dýchá, vrací se a pochopil svou roli. Ne jako v PSG

Zprávy ze dne 27. listopadu 2022

Důležitý moment
Brazílie
27. listopadu 2022 · 08:27

Kotník brazilské hvězdy. Neymar se v zápase se Srbskem (2:0) zranil a v sobotu na Instagramu sdílel fotky, jak jeho kotník aktuálně vypadá. Žádná sláva. Brazilci už informovali, že v utkáních základní skupiny se hvězdný útočník neobjeví. Ale zasáhne i do vyřazovací části?

Neymar v sobotu ukázal, jak vypadá jeho kotník
Neymar v sobotu ukázal, jak vypadá jeho kotník

Zprávy ze dne 24. listopadu 2022

Brazílie
24. listopadu 2022 · 15:59

Exmistr světa Ronaldonebude mít kvůli nákaze koronavirem možnost podpořit své krajany při vstupu do fotbalového mistrovství světa přímo z hlediště. Po pozitivním testu nesmí na stadion v Lusailu, kde se „Kanárci“ dnes večer utkají se Srbskem, takže palce bude držet u televizní obrazovky v hotelu v Dauhá.

Vstoupit do diskuze (1)

Doporučujeme

Články z jiných titulů