To jsou těla! Vévodkyně Kate obdivovala polonahé anglické reprezentanty v bazénu | iSport.cz
10. října 2012 • 14:49

To jsou těla! Vévodkyně Kate obdivovala polonahé anglické reprezentanty v bazénu

Autor: kah
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Vévodkyni Kate Middleton se nabídl velmi zajímavý pohled. Mohla se podívat na fotbalové reprezentanty Albionu, jak si ve vířivce vychutnávají vymoženosti nově otevřeného tréninkového centra anglického asociace.Princ William a jeho manželka Kate se v úterý zúčastnili slavnostního otevření luxusního tréninkového centra, které za 105 milionů liber (cca 3,2 miliardy korun) nechala vybudovat tamní fotbalová asociace.


Vévoda a vévodkyně z Cambridge se během návštěvy dobře bavili, Kate se mimo jiné mohla podívat na vypracovaná těla reprezentantů, kteří si vyzkoušeli vymoženosti nového sídla. V bazénu například seděli Andy Carroll, Ashley Cole či Alex Oxlade-Chamberlain.

Také princ William se mezi hráči zřejmě cítil velmi dobře a několikrát si i zavtipkoval. V jednom případě v odlehčeném tónu pohrozil Coleovi, že pokud bude pokračovat v urážlivých tweetech, tak si ho odhlásí.

Kate a princ William sledovali fotbalisty i v bazénu.Kate a princ William sledovali fotbalisty i v bazénu.Foto www.profimedia.cz

Zkušený obránce byl potrestán za svůj komentář k verdiktu FA. Ta se v minulém týdnu rozhodla suspendovat Johna Terryho na čtyři zápasy a zároveň mu udělila pokutu za údajné rasistické urážky vůči stoperovi Antonu Ferdinandovi. Ve zdůvodnění verdiktu také zpochybnila Coleovu výpověď, na což obránce Chelsea reagoval označením funkcionářů za bandu „p.čusů.“

Právě tento skandál částečně zakryl velkolepou událost otevření tréninkového centra, které se podařilo zrealizovat po sedmatřiceti letech od vůbec prvního nápadu na vybudování takového sídla.

Součástí trénikového centra jsou i bazény a vířivky.
Součástí trénikového centra jsou i bazény a vířivky.

V moderním areálu je k dispozici jedenáct venkovních hřišť se stejným povrchem jako ve Wembley, jedno kryté hřiště a několik dalších hal, nechybí rozsáhlé rehabilitační centrum i dva hotely s dvěma stovkami pokojů.

„Kluci jsou velmi spokojení, že mají takové zázemí. Věřím, že nám to pomůže,“ prohlásil kapitán Steven Gerrard.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud