Eto'o nepostoupil s Kamerunem na africký šampionát, šokovaly ho Kapverdy | iSport.cz
14. října 2012 • 19:37

Eto'o nepostoupil s Kamerunem na africký šampionát, šokovaly ho Kapverdy

Autor: ČTK
Kamerun se Samuelem Eto'em bude už podruhé za sebou na Poháru národů chybět
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Kapverd se v kvalifikaci o postup na mistrovství Afriky postarali na úkor Kamerunu o jedno z největších překvapení v historii této soutěže. Tým z ostrovní země s pouhým půlmilionem obyvatel zdolal v kvalifikačním dvojzápase africkou fotbalovou velmoc a poprvé v historii postoupil na kontinentální šampionát.Outsiderovi stačila v dnešní odvetě v kamerunské metropoli Yaoundé porážka 1:2, protože doma čtyřnásobné africké mistry zdolal 2:0.

Kapverdy šly do vedení už v 11. minutě díky Héldonovi, jenž hraje portugalskou ligu za Marítimo, a v ten moment museli Kamerunci vstřelit čtyři góly.

Týmu kolem Samuela Eto'a, jenž se do reprezentace vrátil po roční pauze, se však podařilo skórovat jen dvakrát a "Nezdolní lvi" tak budou podruhé za sebou na Poháru afrických národů chybět.

Témata: 
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud