2. prosince 2016 • 12:07

Ukázal respekt! Nový kouč Anglie tleskal novináři, který končí kvůli úsporám

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bournemouth - Man. City 0:1. Foden rozhodl o důležité výhře hostů
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tiskových konferencích obvykle patří pozornost a sláva zpovídaným. Gareth Southgate zaběhnutý pořádek otočil hned při svém prvním vystoupení po jmenování stálým trenérem anglické fotbalové reprezentace. Veřejně poděkoval a zatleskal reportérovi Nicku Collinsovi, který pokrýval od začátku 90. let zápasy národního týmu a nyní v televizi Sky Sports končí kvůli úsporám.Byla to poslední věc, kterou Southgate pronesl před kamerami. Vzal si slovu a promluvil přímo ke Collinsovi, který nechyběl v sále. „Jménem Fotbalové asociace chci Nicku Collinsovi vyslovit uznání za způsob, jakým o anglickém týmu informoval,“ řekl kouč Anglie, který zkušeného reportéra zažil ještě jako hráč.

„Byli jsme velmi vděční za způsob, jakým jsi s námi spolupracoval během všech let. Bylo nám potěšením s tebou spolupracovat a přejeme ti vše nejlepší do budoucnosti,“ pronesl Southgate předtím, než začal tleskat a připojili se k němu ostatní.

Collins není jediný novinář, který ve Sky Sports končí z ekonomických důvodů. Televizní stanice se tak vyrovnává se zvyšujícími se náklady na práva za zápasy Premier League, které ji přijdou na 11 milionů liber (353 milionů korun) za zápas.

VIDEO | Southgate děkuje novináři a tleská mu

 

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Skupina D
Články odjinud


Články odjinud