Poborský ve hře o národní tým. Zajímavé, ale zatím nikdo nevolal, řekl | iSport.cz
Jan Podroužek
11. září 2018 • 15:00

Poborský ve hře o národní tým. Zajímavé, ale zatím nikdo nevolal, řekl

Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mluví se o tom hlasitěji a hlasitěji, na lavičce národního týmu by se teoreticky mohl objevit bývalý záložník Manchesteru United a jeden z nejlepších hráčů české fotbalové historie. Karel Poborský v trenérské roli, možná i jako hlavní. Další variantou může být, že by se stal jen jakýmsi jménem v čele reprezentace, ale klasickou „trenéřinu“ by zastal například Jaroslav Šilhavý, další z kandidátů.Taky ovšem platí další možnost, že by Poborský na svazovou nabídku nutně nemusel kývnout. „Je to zajímavé, ale spekulativní, nechci se k tomu zatím vyjadřovat, protože mě dosud nikdo nekontaktoval,“ vzkázal Sportu Poborský.

To se může brzy změnit. Mezi kandidáty, kteří patří do svazových úmyslů, prý patří. Ať už coby trenér, či jakási osobnost, k níž by hráči národního týmu mohli vzhlížet s respektem.

V současné chvíli Poborský dělá výkonného ředitele projektu Regionálních fotbalových akademií, na vývoji mladých talentů se podílí i svou pravidelnou aktivní účastí na tréninkových jednotkách, jinými slovy, že si rád vleze do kopaček.

ANKETA: Nástupce Jarolíma? Nejspíš Šilhavý, shodují se redaktoři Sportu
1080p 720p 360p

Jarolím končí s bídnou bilancí! Kdo by ho mohl nahradit?
720p 360p
 

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud