Na Brazilce vyprodáno! Fanoušci skoupili lístky během pěti hodin | iSport.cz
25. února 2019 • 14:16

Na Brazilce vyprodáno! Fanoušci skoupili lístky během pěti hodin

TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0 SESTŘIH: Slavia je ve finále MOL Cupu. Spartu smázla 3:0
NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu? NFL Draft Week: Pohled expertů. Podle čeho kluby vybírají na draftu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na přípravné utkání českých fotbalistů s Brazílií 26. března v Praze byly dnes vyprodány během pěti hodin. Pro fanoušky bylo ráno v 8:00 dáno do prodeje přes deset tisíc lístků, po poledni už nebyl k dispozici ani jeden.Oproti běžným zvyklostem dala Fotbalová asociace fanouškům k dispozici přes polovinu kapacity Sinobo Areny. A to v cenovém rozpětí 990, 1990, 2490 a 3890 korun. Z více než deseti tisíc lístků připadlo 2200 vstupenek pro nově vznikající Fanklub české reprezentace a 1600 vstupenek určených pro zájezdy z různých míst České republiky pořádaných společností Czech Sport Travel.

"Jsem moc rád, že se nám podařilo dostát slibu, že se do rukou fanoušků dostane více než 50 procent kapacity stadionu, a stejně tak jsem rád, když vidím, jak obrovský zájem o vstupenky byl," řekl předseda FAČR Martin Malík v tiskové zprávě. "Zpětná vazba od fanoušků byla mimořádná, zápas s pětinásobnými mistry světa je historickou událostí pro celý český fotbal a naši fanoušci i v bleskovém předprodeji ukázali, jak se na něj těší," dodal.

Jeden zájemce si mohl koupit maximálně šest vstupenek. Neuhrazené vstupenky a nevyprodané z autobusových zájezdů se vrátí do volného prodeje. FAČR o tom bude neprodleně informovat.

Více vstupenek asociace na utkání uvolnit nemohla, jelikož je podle smluvních závazků musí nabídnout partnerům. "Další vstupenky připadnou brazilské straně a pak také Slavii jako nájemci stadionu, na kterém se utkání hraje," vysvětlil Malík.

Reprezentace se s Brazílií poměří poprvé od roku 1997, kdy v rámci Poháru FIFA v Rijádu český tým prohrál 0:2. V Praze se Brazilci na konci března představí poprvé od roku 1956.

"I když jde o přípravný zápas, tak očekáváme skvělou atmosféru. Je to věhlasný soupeř a vůbec se fanouškům nedivím, že se prali o lístky, aby brazilské fotbalisty mohli vidět na vlastní oči. I pro nás pro všechny je to svátek a je skvělé, že i fanoušci jsou v očekávání a chtěli by vidět slavné jihoamerické hvězdy," prohlásil reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý.

Kouč české reprezentace Jaroslav Šilhavý na tiskové konferenci promluvil i o přípravném utkání s Brazílií
Kouč české reprezentace Jaroslav Šilhavý na tiskové konferenci promluvil i o přípravném utkání s Brazílií

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud