Liverpool kopíruje české hokejisty. Vyhrál také 5:2!

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Drtivý nástup s třemi góly v úvodní čtvrthodině zajistil fotbalistům Liverpoolu vítězství v utkání 36. kola anglické ligy na stadionu Fulhamu. Hosté nakonec i díky hattricku argentinského záložníka Maxiho Rodrígueze vyhráli vysoko 5:2 a v boji o páté místo a účast v Evropské lize předstihli o dva body Tottenham, který však má zápas k dobru.

Rodríguez, jenž si v minulých dvou ligových kolech připsal čtyři střelecké zásahy, skóroval hned v první minutě a o šest minut později přidal druhý gól Liverpoolu. Po čtvrthodině hry překonal domácího brankáře Schwarzera také Nizozemec Kuijt.

V druhé půli sice Fulham snížil, ale Rodríguez odpověděl dovršením hattricku a pátou branku hostů zaznamenal Suárez.

Anglická fotbalová liga - 36. kolo:
Fulham - Liverpool 2:5 (57. Dembélé, 86. Sidwell - 1., 7. a 70. M. Rodríguez, 16. Kuijt, 75. Suárez).