Premier League | Rooney si 19. titul United vyholil na hruď! | iSport.cz
15. května 2011 • 15:18

Rooney si 19. titul United vyholil na hruď!

Autor: pj
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO - Oslavy fotbalistů Manchesteru United musely být cestou z Blackburnu vážně divoké. Jak jinak si vysvětlil rozhodnutí Waynea Rooneyho, který si na počest rekordního devatenáctého titulu "rudých ďáblů" vyholil na hrudníku číslovku 19!Wayne Rooney si většinu chlupů oholil a zbytek vytvaroval do čísla 19, což značí celkový počet získaných ligových titulů Manchesteru United. Tím posledním se mimochodem odprostotil od Liverpoolu.

Wayne Rooney si na hrudi na oslavu rekordního titulu pro Manchester vyholil devatenáctkuWayne Rooney si na hrudi na oslavu rekordního titulu pro Manchester vyholil devatenáctkuFoto Twitter
Fotografii Rooney hrdě vystavil na sociální síti Twitter, kam během včerejšího dne umístil hned několik statusů týkajících se oslav United. Nechyběla ani fotka se spoluhráči či manželkou Coleen.

Na počátku sezony přitom stačilo málo a Rooney oblékal dres úplně někoho jiného. Během manželské krize uvažoval o odchodu do jiného anglického klubu, nevylučoval ani možnost transferu do zahraničí.

V anglickém tisku se množily spekulace dokonce o největším nepříteli Manchesteru City, na čež fanoušci United odpověděli bouřlivým protestem před Rooneyho domem.

Avšak poté, co byla manželská krize zažehnaná, se Rooney uklidnil a opět začal sázet góly. Není tak divu, že si oslavy užil asi ze všech nejvíc.

Rooney mohl být spokojen
Rooney mohl být spokojen

 
27. kolo
Články odjinud


Články odjinud