Premier League | Kde je Tévez? Už si domlouvá angažmá v AC Milán | iSport.cz
23. listopadu 2011 • 12:53

Kde je Tévez? Už si domlouvá angažmá v AC Milán

Autor: pj
Carlos Tévez by měl v lednu zamířit do AC Milán.
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konec Carlose Téveze v Manchesteru City je po skandálech v posledních týdnech nevyhnutelný. Kam zamíří? Jeho zástupce Kia Joorabchian se již domluvil na podmínkách smlouvy s AC Milán, k němuž by se měl Argentinec připojit začátkem ledna.Tévez nehraje v Manchesteru City od září, kdy se pohádal s trenérem Robertem Mancinim. Vše pak vyvrcholilo odjezdem do rodné Argentiny, kam se vydal bez povolení svého zaměstnavatele.

Carlos Tévez by měl v lednu zamířit do AC Milán.Carlos Tévez by měl v lednu zamířit do AC Milán.Foto Reuters
Dlouho se spekulovalo, že Tévez už v Jižní Americe zůstane. Že si najde klub v Argentině nebo Brazílii. Podle informací italského listu Gazzetta dello Sport ale nakonec zakotví v Itálii.

Drahého útočníka prý zláká AC Milán, který již odsouhlasil hráčovy podmínky přednesené jeho zástupcem Kiou Joorabchianem.

Tévez by měl nejprve podepsat šestiměsíční kontrakt do konce sezony (tím si vydělá zhruba 84 milionů korun). V červnu jednání započnou znovu a 27letému hráči bude nabídnuta smlouva na dva roky.

 
24. kolo
Články odjinud


Články odjinud