Premier League | Carroll řval po vystřídání na trenéra. Tohle je zasr**** vtip | iSport.cz
2. dubna 2012 • 10:47

Carroll řval po vystřídání na trenéra. Tohle je zasr**** vtip

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Fotbalisté Liverpoolu jsou v krizi, frustraci po prohře na Newcastlu (0:2) dal najevo Andy Carroll. Útočník po vystřídání nepodal ruku trenérovi Kenny Dalglishovi, při cestě do šaten směrem k němu navíc křičel sprosté nadávky. Za úder do protihráče byl vyloučen i brankář Pepe Reina.Pro útočníka Liverpoolu byl zápas s Newcastlem hodně emotivní. Právě z tohoto klubu Carroll na Anfield Road v zimě za rekordních 35 milionů liber přišel, před narvaným hledištěm se chtěl předvést.

Utkání se jemu ani celému týmu vůbec nepovedlo. Nervózní Carroll se dostal do slovní přestřelky už během zápasu. Útočník přihrál pád v pokutovém území, což rozhodčí odhalil, navíc ho potrestal žlutou kartou.

"Já nefilmoval, ty zk******j č****u," vyštěkl směrem k trenérovi Newcastlu Alanu Pardewovi, který ho z filmování obvinil.

Vrcholné "číslo" si útočník nechal na závěr zápasu. Kouč Dalglish ho v 79. minutě stáhl ze hřiště, což se Carrollovi vůbec nelíbilo. Trenérovi nepodal ruku, zamířil rovnou do kabin.

Do potyčky s hráčem Newcastlu se dostal i gólman Liverpoolu Pepe Reina, za což byl vyloučenDo potyčky s hráčem Newcastlu se dostal i gólman Liverpoolu Pepe Reina, za což byl vyloučenFoto Reuters

"Tohle je nějakej za****ej vtip, jdi do háje," vyštěkl naštvaný Carroll na trenéra podle deníku Sun předtím, než zmizel v tunelu směrem do šaten.

"Andy byl po vystřídání hodně zklamaný. Mrzelo ho, jak celkově zápas vypadal, zlobil se na celý tým," komentoval celý incident Dalglish po utkání.

Liverpool v utkání navíc přišel o gólmana Pepe Reinu. Naštvaný brankář udeřil hlavičkou protihráče Jamese Percha, osm minut před koncem putoval předčasně do šaten. Hosté už v té době nemohli střídat, do branky tak šel levý bek José Enrique.

"Ten úder byl vyústěním frustrace a zklamání ze zápasu, Pepe si červenou zasloužil," musel po utkání uznat Dalglish.

Kouč těsně před koncem utkání dokonce vběhl na trávník, odhánět ho musel kapitán Steven Gerrard.V roce 2012 Liverpool prohrál už poosmé v Premier League, proti Newcastlu to byla třetí ligová porážka v řadě. Kouč Dalglish zažívá na lavičce Liverpoolu nejhorší výsledkovou šňůru za 50 let. 

Ne, nejde to. Carroll odcházel ze hříště v utkání s Newcastlem zklamaný
Ne, nejde to. Carroll odcházel ze hříště v utkání s Newcastlem zklamaný

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud