Premier League | VIDEO: Levá na opírání, pravá luxusní! Rosický pálí i poslepu | iSport.cz
18. dubna 2012 • 16:50

VIDEO: Levá na opírání, pravá luxusní! Rosický pálí i poslepu

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
1
Tomáš Rosický při dovednostní soutěži, ve které trefoval míčem prostor mezi kužely
TOP VIDEA
TOP góly 4. kola: Faltův gól roku, ultra dělovka Holeše či Dramého paráda
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Malý Mozart, kouzelník s míčem. Tomáš Rosický vysílá při zápasech spoluhráčům milimetrové přihrávky, vytříbenou techniku prokázal i ve speciální dovednostní soutěži. Balon trefil mezi dva kužely i se zavázanýma očima, minul pouze jednou. Když musel střílet levou, o poznání slabší nohou...Rosický se spoluhráči Laurentem  Koscielnym a Yossi Benayounem soutěžili v tom, kdo míč pošle mezi dva kužely. Každý z trojice fotbalistů Arsenalu měl k dispozici tři pokusy - pravou, levou a na závěr se zavázaným šátkem přes oči.

Francouzský obránce Koscielny dopadl nejhůř. Mezeru netrefil ani jednou, potvrdil, že spíše balony odkopává před útočníky soupeře než aby tvořil hru či střílel góly.

Rosický přišel na řadu jako poslední. Pravou nohou si český kapitán vedl suverénně, bez problémů zvládl i pokus se zavázanýma očima. Minul pouze jednou, když střílel levou.

Nejúspěšnější z hvězd Arsenalu byl Yossi Benayoun. Izraelský záložník trefil všechny tři pokusy, za což se od spoluhráčů dočkal hlasitých pochval.   Vstoupit do diskuse
1
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud