Premier League | FOTO: Hrůzné zranění! Stejně jako Rooney má vyvrtanou díru do nohy | iSport.cz
8. října 2012 • 18:41

FOTO: Hrůzné zranění! Stejně jako Rooney má vyvrtanou díru do nohy

Autor: pj
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

S ošklivou ránou na noze byl převezen do nemocnice fotbalista Joe Bennett z Aston Villy. Během utkání s Tottenhamem (0:2) upadl na reklamní panel, který mu patrně přivodil podobné zranění jako Wayneu Rooneymu."Nebyl to pěkný pohled, Joe musel na šití," řekl po zápase kouč Aston Villy Paul Lambert, který po zranění Bennetta (76. minuta) měl již vyčerpaná všechna střídání.

Co se přesně stalo? Zraněný obránce šel do souboje s Garethem Balem. Po přetlačované oba upadli a Bennettovi navíc vstoupil do cesty reklamní panel.

"Nevím, jestli to zranění má od toho. Moc dobře jsem to neviděl," krčil rameny Lambert, jenž nedokázal ani odhadnout dobu rekonvalescence.

Hluboká rána na holeni připomněla hrůzu, kterou prožil nedávno také útočník Manchesteru United Wayne Rooney. Tomu pro změnu do stehna zajely hluboko kolíky od soupeřovy kopačky.

Rooneymu tržná rána, která prošla až na kost, musela být sešita deseti stehy. Slavný anglický útočník měl štěstí, že kopačka jen o kousel minula tepnu.

"Kdyby ji přeříznul, bylo by to mnohem horší," oddechl si Rooney, který se vrátil na trávník celkem rychle.

Jak dlouho bude chybět Bennett?

Je zle, krvácející rána na noze útočníka Rooneyho vyřadila hráče Manchesteru United ze hry
Je zle, krvácející rána na noze útočníka Rooneyho vyřadila hráče Manchesteru United ze hry

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud