Premier League | Terry požádal o přestup! V zimě chce odejít z Chelsea, tvrdí agent | iSport.cz
25. října 2012 • 15:06

Terry požádal o přestup! V zimě chce odejít z Chelsea, tvrdí agent

Autor: pj
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chelsea se připravuje na odchod dlouholeté opory zadních řad Johna Terryho. Zkušený stoper chce utéct z Anglie a přestoupit do zahraničí. Tuto šanci mu nabízí španělská Valencia. Zájem potvrzuje klubový zdroj britské stanice Sky Sports a agent Francois Gallardo.Důvod, proč chce John Terry z Ostrovů zmizet, je anglická Fotbalová asociace. Ta ho za údajné rasistické nadávky vůči Antonu Ferdinandovi z QPR potrestala čtyřzápasovou stopkou a odebrala mu kapitánskou pásku v národním týmu, byť ho civilní soud obžaloby zprostil. Naštvaný Terry se nakonec vzdal reprezentačního dresu úplně.

John TerryJohn TerryFoto Sport
Nespokojenost v něm ale pramení dál, a tak zaměstnal agenta, aby mu našel jiné angažmá, samozřejmě v zahraničí. Netrvalo dlouho a dorazila první nabídka – španělská Valencia! 

"Nabízí mu smlouvu na 1,5 roku s opcí na prodloužení o další rok," prohlásil agent Francois Gallardo v rádiu Intereconomia s tím, že Chelsea by mohla nabídku akceptovat. Na odchodu svého kapitána by vydělala a nemusela ho pouštět zadarmo po sezoně 2013/14, kdy mu vyprší smlouva.

"Zatím jednáme, ale myslím, že tuhle nabídku John vezme. Má problémy a sám o přestup usiluje," dodal Gallardo. K přestupu může dojít nejdříve 1. ledna, kdy se otevře přestupové okno.

John Terry: blíží se konec legendy v Chelsea?John Terry: blíží se konec legendy v Chelsea?Foto Reuters

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud