Autor: spo
0
Sparta - Baník: Haraslín nádhernou ranou překonal Markoviče, 4:1!
Sparta - Baník: Drama na Letné! Ewertonův průnik zužitkoval Kubala, 4:3!

Strhující podívaná. Pekelná jízda. Fantastický fotbal. Fotbalisté Arsenalu  v bláznivém pohárovém duelu, v němž padlo DVANÁCT branek, porazili Reading 7:5! Přitom prohrávali 0:4.

Jakoby obrany nefungovaly a oba týmy se rozhodly poměřit síly v ofenzivě. Nejprve vsadili na útok domácí fotbalisté z Readingu, vedli 4:0, a pak přichystali hotovou smršť hosté z Arsenalu.

Jejich třetí a čtvrtá vyrovnávací branka padla v 89. a 95. minutě. V poslední chvíli si tak kanonýři po výsledku 4:4 vynutili prodloužení, ve kterém "hokejový" duel pokračoval.

Arsenal vstřelil gól - 4:5.
Reading vyrovnal - 5:5.
Arsenal se opět dostal do vedení - 5:6, Walcott dokonal hattrick.
Arsenal přidal sedmou branku - 5:7.

A bylo hotovo. Neuvěřitelná podívaná, která zklamala jen fanoušky Readingu, skončila po dvanácti vstřelených gólech a postupu Arsenalu.

Reading - Arsenal 5:7
Branky: 12. Roberts, 19. Koscielny vlastní, 20. Leigertwood, 37. Hunt, 116. Pogrebňak - 45., 90+5. a 120. Walcott, 64. Giroud, 89. Koscielny, 103. a 120+2. Chamakh.