Neuvěřitelný obrat! Chelsea zdolala United, padlo devět branek

0
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal

Odveta dokonána! Chelsea ve fantastickém utkání anglického Capital One Cupu zdolala Manchester United 5:4. Domácí srovnali v nastavení díky penaltě Hazarda. V prodloužení přidali „Blues“ další dvě branky, United snížili penaltou Giggse na konečných 5:4.

Chelsea na Stamford Bridge třikrát prohrávala o gól, podařilo se jí ale i zásluhou dvou penalt pokaždé srovnat. Zápas poslal do prodloužení na poslední chvíli v třetí nastavené minutě řádné hrací doby z pokutového kopu Hazard.

V 97. minutě pak zajistil Chelsea poprvé vedení Sturridge a postup ligového lídra do čtvrtfinále prakticky zpečetil pět minut před koncem prodloužení Ramires.

V poslední minutě ještě Giggs podruhé v utkání překonal Čecha a z penalty upravil na konečných 4:5.

Triumf z minulé sezony neobhájí Liverpool, jenž vypadl po domácí prohře 1:3 se Swansea. Porážka byla pro liverpoolského kouče Brendana Rodgerse o to trpčí, že na Anfield v červnu přišel právě z tohoto velšského klubu.