Premier League | Neuvěřitelný obrat! Chelsea zdolala United, padlo devět branek | iSport.cz
31. října 2012 • 23:19

Neuvěřitelný obrat! Chelsea zdolala United, padlo devět branek

Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl

Odveta dokonána! Chelsea ve fantastickém utkání anglického Capital One Cupu zdolala Manchester United 5:4. Domácí srovnali v nastavení díky penaltě Hazarda. V prodloužení přidali „Blues“ další dvě branky, United snížili penaltou Giggse na konečných 5:4.

Chelsea na Stamford Bridge třikrát prohrávala o gól, podařilo se jí ale i zásluhou dvou penalt pokaždé srovnat. Zápas poslal do prodloužení na poslední chvíli v třetí nastavené minutě řádné hrací doby z pokutového kopu Hazard.

V 97. minutě pak zajistil Chelsea poprvé vedení Sturridge a postup ligového lídra do čtvrtfinále prakticky zpečetil pět minut před koncem prodloužení Ramires.

V poslední minutě ještě Giggs podruhé v utkání překonal Čecha a z penalty upravil na konečných 4:5.

Triumf z minulé sezony neobhájí Liverpool, jenž vypadl po domácí prohře 1:3 se Swansea. Porážka byla pro liverpoolského kouče Brendana Rodgerse o to trpčí, že na Anfield v červnu přišel právě z tohoto velšského klubu.