Chelsea deklasovala v Ligovém poháru Leeds 5:1, trefil se i Torres | iSport.cz
19. prosince 2012 • 23:20

Chelsea deklasovala v Ligovém poháru Leeds 5:1, trefil se i Torres

Torres pomohl Chelsea k pohodlnému postupu
Souček skoro za 400 milionů? Podepsal Slavii na pět let, ale mohl by i odejít Souček skoro za 400 milionů? Podepsal Slavii na pět let, ale mohl by i odejít
Chtěli bychom ještě posily do středu hřiště a obrany, říká Jílek Chtěli bychom ještě posily do středu hřiště a obrany, říká Jílek

Brankář Petr Čech pomohl fotbalistům Chelsea k postupu do semifinále anglického Ligového poháru. V dnešním utkání na hřišti druholigového Leedsu United sice český gólman v 37. minutě jako první inkasoval, ale favorizovaní hosté zápas po přestávce otočili a zvítězili 5:1.

V první půli Chelsea, která v neděli neuspěla ve finále mistrovství světa klubů v Japonsku proti brazilským Corinthians, zahodila řadu šancí.

Ihned po přestávce však vyrovnal Mata a poté někdejšího velkého rivala pokořili dalšími trefami Ivanovič, Moses, Hazard a Torres.

Los následně rozhodl o tom, že Chelsea se utká v semifinále se Swansea. Druhou dvojici tvoří účastník čtvrté ligy Bradford City a Aston Villa. Dvoukolové semifinále se bude hrát v lednu.

Témata:  sport, fotbal, chelsea, leeds

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)