Özil je nadšený z Rosického: Patří k nejlepším záložníkům v Anglii

V této sezoně se Arsenalu daří i díky spolupráci Mesuta Özila a Tomáše Rosického
Tomáš Rosický do utkání s Aston Villou naskočil jako náhradník, ale už brzy musel opět ze hřiště kvůli krvavému zranění
Rosický měl na Aston Ville po úderu do nosu zkrvavený dres, český záložník musel střídat
Tomáš ROsický dostal v zápase na Aston Ville úder do nosu a musel předčasně ze hřiště
Tomáš Rosický po parádním sólu střílí gól do sítě Tottenhamu
Tomáš Rosický patřil při zranění Mesuta Özila mezi klíčové hráče Arsenalu při vítězství v Newcastlu
Tomáš Rosický v Newcastlu s přehledem dirigoval hru Arsenalu
8
Fotogalerie
Začít diskusi (0)

Tomu se říká kompliment! Tomáš Rosický patří mezi nejlepší záložníky v Premier League. Je o tom přesvědčen jeho spoluhráč a hvězda Arsenalu Mesut Özil. „Jsme moc rádi, že máme v našich řadách takového hráče,“ prohlásil.

Ačkoliv Tomáš Rosický nedohrál kvůli zlomenému nosu pondělní duel Arsenalu s Aston Villou (2:1), jeho výborná forma v posledních týdnech vyvolává pozitivní reakce. V anglických médiích sice bývá český záložník částečně opomíjený, což se nepřímo snaží napravit jeho spoluhráči.

Poté, co „Malého Mozarta“ před nedávnem označil Mikel Arteta za hráče, který jej svou kvalitou nejvíc překvapuje, přidal velký kompliment Mesut Özil. Nejdražší posila v historii Arsenalu v rozhovoru pro klubový web na adresu reprezentačního kapitána uvedla: „Podle mého názoru Tomáš patří mezi nejlepší záložníky v Premier League. Když vidíte, kolik toho odevzdává ve prospěch týmu a jak si užívá každou chvíli, kdy má balon, tak jsme moc rádi, že máme v našich řadách hráče jako je on,“ prohlásil bývalý hráč Realu Madrid.

Rosický před pár dny popsal spolupráci s Özilem a Santim Cazorlou jako „zábavu“. A německý reprezentant to cítí podobně. „Ten pocit je vzájemný, protože jsme podobnými typy hráčů. Jsme silní, když jsme na míči, hrajeme rychle a celkově mě působení v Arsenalu opravdu baví,“ vrátil českému záložníkovi chválu.

„Kanonýři“ vedou Premier League o bod před Manchesterem City, v sobotu je čeká na Emirates Stadium derby s Fulhamem. Každopádně Rosického start je po pondělním zranění nosu nejistý.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů