6. května 2014 • 23:01

Manchester drží naději na Evropskou ligu, na hřiště šel i Giggs

Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Fotbalisté Manchesteru United porazili v předposledním utkání sezony Hull 3:1. Dvěma góly se při debutu v prvním týmu blýskl osmnáctiletý James Wilson. Manchester se na sedmém místě udržel ve hře o účast v Evropské lize. Na Tottenham ztrácí před závěrečným kolem tři body a má výrazně lepší skóre.

Wilson se brankami v obou poločasech postaral o dvougólový náskok domácích a po rychlé odpovědi Mattyho Fryatta potvrdil v závěru vítězství Robin van Persie, jenž přišel na hřiště jako Wilsonův náhradník.

V roli rezervního hráče zasáhl na posledních dvacet minut do zápasu také Ryan Giggs, který od 22. dubna vede mužstvo jako trenér po odvolaném Davidu Moyesovi. Při domácí rozlučce United s nepodařenou sezonou to pro čtyřicetiletého záložníka byly patrně poslední minuty hráčské kariéry.