Premier League | Čech do Arsenalu? Chelsea souhlasí, píší v Anglii. Za 242 milionů | iSport.cz
20. listopadu 2014 • 09:45

Čech do Arsenalu? Chelsea souhlasí, píší v Anglii. Za 242 milionů

Autor: rou
TOP VIDEA
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
TOP 5 motorsport filmů: Rallye smrti, ale i Rivalové či Ford vs. Ferrari
VŠECHNA VIDEA ZDE

Petr Čech v jednom týmu s Tomášem Rosickým, ačkoliv nejde o českou reprezentaci? Podle anglického tisku to bude od ledna pravda! Chelsea prý souhlasí se zimním odchodem Petra Čecha do Arsenalu, který za českou jedničku zaplatí 7 milionů liber (asi 242 milionů korun).Situace kolem Petra Čecha, který po deseti letech v Chelsea ztratil pozici jedničky, nabírá na obrátkách. Zatímco doteď se spekulovalo, kdo všechno má o českého reprezentanta zájem a jak moc je ze své situace nešťastný, teď je tu prý konkrétní domluva.

Anglický Daily Star píše, že Arsenal svůj zájem o Čecha dotáhl do konce a domluvil se s Blues na zimním přestupu. Podle těchto zpráv jsou Kanonýři ochotní zaplatit 7 milionů liber.

Sám Čech na nedávném reprezentačním srazu prohlásil, že o odchodu z týmu, kde ho v bráně nahradil mladý Belgičan Thibaut Courtois, ani moc neuvažuje, protože ho Chelsea nepustí. Teď ale může být všechno jinak a on by se mohl přestěhovat na Emirates Stadium za svým reprezentačním parťákem Tomášem Rosickým.

Čech o své chybě před prvním gólem: Podcenil jsem to

V Arsenalu je dlouholetou jedničkou polský reprezentant Wojciech Szczesny, záda mu kryje od letního příchodu Kolumbijec David Ospina – ten se však zranil a je do konce roku mimo hru. Otázkou je, jestli by si je klub chtěl nechat i nadále… Čech by pravděpodobně nekývl na přestup, kdyby před sebou neměl perspektivu základní jedenáctky.

Fotka s Čechem, to je úlovek... Brankář fotbalové reprezentace se v Plzni vyfotil s jedním z fanoušků na otevřeném tréninku
Fotka s Čechem, to je úlovek... Brankář fotbalové reprezentace se v Plzni vyfotil s jedním z fanoušků na otevřeném tréninku

 
Články odjinud


Články odjinud