Premier League | Arsenalu se zranil brankář. Otevírají se dveře pro Čecha? | iSport.cz
23. listopadu 2014 • 04:50

Arsenalu se zranil brankář. Otevírají se dveře pro Čecha?

Autor: har, spo
Arsenalu se zranil brankář. Otevírají se dveře pro Čecha?
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Fotbalisté Arsenalu prohráli ve šlágru Premier League s Manchesterem United 1:2. A ještě přišli o brankářskou jedničku Wojciecha Szceszného. Ten se zranil při první inkasované brance po srážce s vlastním spoluhráčem Kieranem Gibbsem. Je to šance pro přestup Petra Čecha, náhradníka z Chelsea?Vydal se za hranici malého vápna na centr z křídla. Odrazil se do vzduchu, v tom do něj vrazil spoluhráč Gibbs, kterého v souboji lehce přistrčil Fellaini.

Pak už Szczesny jen počítal škodu. Míče, který vyrazil, se na rohu šestnáctky zmocnil Valencia, práskl do něj a balon nešťastník Gibbs tečoval do brány.

A nepříjemná prémie navrch: Szczesny musel okamžitě střídat. S naraženým bokem a kolenem se chvíli svíjel na trávníku. Poté k němu přiběhl lékař s fyzioterapeuty. Bolavá místa se mu snažili zprovoznit, ovšem bez úspěchu.

Na lavičce se z bundy do žlutého dresu svlékl náhradní brankář Martinez a musel hit anglické nejvyšší soutěže dochytat. Do brány šel za nevděčného stavu 0:1 a odcházel z ní, když na tabuli svítilo 1:2.

Už před šlágrem přinesla britská média spekulaci, že kouč Arséne Wenger usiluje o zimní přesun Petra Čech z Chelsea. Zápas tohle téma přiživil. Szczesny zápas nedohrál, navíc při inkasovaném gólu si nepočínal vůbec suverénně. A Čech? Ten na Stamford Bridge při výhře 2:0 nad West Brom opět jistil ze střídačky záda Courtoisovi.

Wenger o angažování českého brankáře nemluvil. Zatím jen pouze uklidnil fanoušky sdělením, že Szczesného zranění není vážné…

Sestřih Arsenal - Manchester United 1:2

Sestřih Chelsea - West Bromwich 2:0

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud