24. září 2016 • 19:05

Vydra dal první gól za Derby, jeho tým ale prohrál. Skalák pomohl k výhře

Matěj Vydra se raduje ze svého prvního gólu v dresu Derby
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd

Český fotbalový reprezentant Matěj Vydra vstřelil první gól v dresu Derby County. Jeho tým v druhé anglické lize ale prohrál 1:2 s Blackburnem. Z krajánků se dařilo také Jiřímu Skalákovi, který asistoval u druhého gólu Brightonu při výhře 2:0 nad Barnsley.

digi tv

Ve svém čtvrtém zápase po přestupu z Watfordu oslavil Vydra premiérovou trefu, když v 69. minutě zužitkoval pas od Anyi, s nímž se potkal v předchozím působišti. Hosté ale rychle zareagovali.

O minutu později srovnal Emnes, jenž v Blackburnu hostuje z prvoligové Swansea, a o chvíli později dokonal obrat Graham. Derby se po devátém kole nachází na sestupové 22. pozici s pouhými šesti body na kontě.

Brighton je na opačném pólu tabulky. Se 17 body se drží na třetím místě, k čemuž přispěly i dnešní dvě Murrayho branky do sítě Barnsley, na druhý mu asistoval český záložník Jiří Skalák.