Peníze nejsou vše! Bony odmítl 380 milionů z Číny, chce zabrat ve Stoke | iSport.cz
3. ledna 2017 • 20:46

Peníze nejsou vše! Bony odmítl 380 milionů z Číny, chce zabrat ve Stoke

Autor: pod
TOP VIDEA
REBEL i HRDINA Maradona. Co o něm řekli Vízek nebo Siegl? REBEL i HRDINA Maradona. Co o něm řekli Vízek nebo Siegl?
iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter? iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hulk, Graziano Pellé, Oscar, Carlos Tévez... Výčet hvězdných hráčů, které zlákaly čínské peníze do tamní ligy, se zvětšuje. Naposledy se k nim mohl přidat Bony Wilfried. Ten totiž ve Stoke aktuálně nehraje, za posledních 7 zápasů si připsal jen 7 minut, a z Číny dostal velmi lukrativní nabídku. Jenže forvard z Pobřeží Slonoviny se ani v nelehké situaci penězi zlákat nenechal. Chce se porvat o místo ve Stoke.Bony Wilfried se už pomalu připravuje na Africký pohár národů, kde bude reprezentovat Pobřeží Slonoviny. Po něm se ale nemusel vracet do Anglie, nýbrž zamířit do Číny.

Jeden z tamních klubů mu totiž podle informací britského deníku The Sun nabídl 380 milionů korun po zdanění ročně. Bony by se tak stal jedním z nejlépe placených fotbalistů světa. Neuvěřitelnou nabídku ale odmítl.

Podle informací z Anglie se Bony rozhodl porvat o své místo ve Stoke, kde v této sezoně hostuje z Manchesteru City. Není tajemstvím, že bývalý útočník pražské Sparty o Premier League dlouho snil a svého snu se jen tak nevzdá.

Ve Stoke se mu sice zatím nedaří, ale svou šanci ještě určitě dostane. Trenér Mark Hughes s ním totiž nadále počítá. Po návratu z Afrického poháru to bude na Bonym.

Přestupy ONLINE sledujte ZDE>>>

SESTŘIH Premier League: Stoke - Swansea 3:1. Bony ukončil trápení

SESTŘIH Premier League: Chelsea - Stoke 4:2

SESTŘIH Premier League: Liverpool - Stoke 4:1. Kloppův tým otočil

 

FORTUNA liga - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

38. kolo
Články odjinud


Články odjinud