Vydra v souboji kanonýrů skóroval, ale Derby doma ztratilo | iSport.cz
1. ledna 2018 • 20:24

Vydra v souboji kanonýrů skóroval, ale Derby doma ztratilo

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Fotbalista Matěj Vydra si ve druhé anglické lize přenesl střeleckou formu i do nového roku, jeho dnešní trefa však Derby vítězství nepřinesla. Český reprezentační útočník otevřel v duelu se Sheffieldem United skóre, přímý souboj dvou nejlepších kanonýrů soutěže ale skončil remízou 1:1.

Vydra proměnil v polovině prvního poločasu pokutový kop a 14. trefou v sezoně se dotáhl na nejlepšího střelce ligy Leona Clarka. Útočník Sheffieldu United ale ve druhé půli vyrovnal a opět se osamostatnil v čele tabulky kanonýrů.

Český obránce Daniel Pudil odehrál druhý poločas utkání mezi Sheffieldem Wednesday a Burtonem, ale porážce 0:3 už nezabránil. Další obránce Ondřej Mazuch chyběl kvůli zranění Hullu, jenž padl v Boltonu 0:1.

Anglická druhá fotbalová liga - 26. kolo:

Bolton - Hull 1:0, Derby - Sheffield United 1:1 (za domácí gól Vydra), Leeds - Nottingham 0:0, Norwich - Millwall 2:1, Preston - Middlesbrough 2:3, QPR - Cardiff 2:1, Sheffield Wednesday - Burton 0:3, Sunderland - Barnsley 0:1, Aston Villa - Bristol 5:0.

Český útočník Matěj Vydra v utkání anglické Championship proti Aston Ville

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Manchester City 2 2 0 0 8:1 6
2.  Chelsea 2 2 0 0 6:2 6
3.  Watford 2 2 0 0 5:1 6
4.  Tottenham 2 2 0 0 5:2 6
5.  Bournemouth 2 2 0 0 4:1 6
6.  Everton 2 1 1 0 4:3 4
7.  Liverpool 1 1 0 0 4:0 3
8.  Crystal Palace 1 1 0 0 2:0 3