Premier League | Cole posílil Derby. Lampard? Poslední rozhovor, kdy mu říkám Franku, smál se | iSport.cz
22. ledna 2019 • 13:58

Cole posílil Derby. Lampard? Poslední rozhovor, kdy mu říkám Franku, smál se

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista Ashley Cole posílil druholigové Derby County, které trénuje jeho bývalý spoluhráč z Chelsea a národního týmu Frank Lampard. Osmatřicetiletý obránce s „Berany“ podepsal smlouvu do konce této sezony. V rozhovoru pro klubovou televizi Cole o svém novém nadřízeném zavtipkoval. „To je asi poslední rozhovor, kdy mu říkám Franku,“ řekl s úsměvem.Cole byl bez angažmá od loňského října, kdy ho propustilo Los Angeles Galaxy. Místo očekávaného konce profesionální kariéry se po pěti letech vrátil do Anglie, kde v minulosti nastupoval i za Arsenal.

„Bude to výzva. Opět vystupuji ze své komfortní zóny, protože jsem mohl dál hrát v MLS a mít klid. Chtěl jsem přijít sem, bojovat o dobrou věc a postoupit do Premier League,“ citoval klubový web Colea.

Z příchodu stosedminásobného reprezentanta má radost i Lampard. „Je to fantastický hráč a kvalitní levý bek. Také přinese do šatny obrovské zkušenosti. Už jsem v minulých dnech dal najevo, jak vysoko Ashleyho stavím, a nepochybuji o tom, že bude dobrou posilou,“ uvedl Lampard.

Derby je ve druhé anglické lize po 28 kolech na šestém místě, což je poslední příčka zajišťující účast v play off.

S Frankem Lampardem slavil Ashley Cole v Chelsea řadu úspěchů, například vítězství v FA Cupu v roce 2012
S Frankem Lampardem slavil Ashley Cole v Chelsea řadu úspěchů, například vítězství v FA Cupu v roce 2012

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud