United v dohrávce remizovali na hřišti Wolves, Pogba nedal penaltu | iSport.cz
19. srpna 2019 • 22:52

United v dohrávce remizovali na hřišti Wolves, Pogba nedal penaltu

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Fotbalisté Manchesteru United nenavázali v anglické lize na úvodní drtivou výhru nad Chelsea a ve druhém kole jen remizovali 1:1 ve Wolverhamptonu. Tři body mohl zajistit "Rudým Ďáblům" Paul Pogba, ale v druhém poločase neproměnil pokutový kop.

Svěřenci Oleho Gunnara Solksjera před týdnem deklasovali Chelsea 4:0, a když je dnes ve 27. minutě po souhře s Marcusem Rashfordem poslal do vedení Anthony Martial, měli nakročeno k dalšímu vítězství. Deset minut po pauze ale vyrovnal krásnou střelou zpoza vápna Rúben Neves a jiný gól už nepadl.

Blízko k němu měl francouzský mistr světa Pogba, jenž vybojoval pokutový kop, který mu ale v 68. minutě portugalský gólman Rui Patrício zlikvidoval.

Bodově stoprocentní tak po 2. kole zůstaly jen Liverpool a Arsenal.

20. Watford 5 0 2 3 4:10 2

Paul Pogba se musel držet za hlavu, v 68. minutě dohrávky 2. kola Premier League na hřišti Wolverhamptonu totiž neproměnil penaltu