Citizens vyhráli v Bournemouthu, Tottenham překvapivě padl | iSport.cz
25. srpna 2019 • 17:25

Citizens vyhráli v Bournemouthu, Tottenham překvapivě padl

Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Fotbalisté mistrovského Manchesteru City dnes v anglické lize vyhráli 3:1 v Bournemouthu. Dvěma góly se na vítězství podílel útočník Sergio Agüero, zbývající branku dal Raheem Sterling a ve třech dosavadních kolech skóroval už popáté. Další ztrátu naopak zaznamenal Tottenham, který doma nečekaně podlehl 0:1 Newcastlu.

City poslal do vedení Agüero a dvě minuty před přestávkou přidal druhou branku Sterling, jenž se v pořadí střelců dotáhl na vedoucího Teemu Pukkiho z Norwiche. Bournemouth sice dokázal v nastavení prvního poločasu snížit, ale Agüero si po přestávce připsal čtvrtý zásah v sezoně a bylo rozhodnuto.

Manchester City díky vítězství udržel neporazitelnost a na vedoucí Liverpool, který jako jediný ještě neztratil ani bod, má na druhém místě tabulky manko dva body. Bournemouth, který s úřadujícím šampionem prohrál už podeváté za sebou, utrpěl první porážku v sezoně a je se čtyřmi body desátý.

Stejně bodů má po třech zápasech i Tottenham. Finalista Ligy mistrů sice v minulém kole remizoval s Manchesterem City, ale domácí duel s Newcastlem nezvládl. Jediný gól zápasu dala v prvním poločase nejdražší posila v historii Newcastlu Brazilec Joelinton.

Anglická fotbalová liga - 3. kolo:

Bournemouth - Manchester City 1:3 (45.+3 Wilson - 15. a 64. Agüero, 43. Sterling),
Tottenham - Newcastle 0:1 (27. Joelinton)
Wolverhampton - Burnley 1:1 (90.+5 Jiménez z pen. - 13. Barnes).

1. Liverpool 5 5 0 0 15:4 15
2. Manchester City 5 3 1 1 16:6 10
3. Tottenham 5 2 2 1 11:6 8
4. Manchester Utd. 5 2 2 1 8:4 8
5. Leicester 5 2 2 1 6:4 8
6. Arsenal 5 2 2 1 8:8 8