Premier League | Místo karantény střelba a dřina. Hvězda Tottenhamu musí na vojnu | iSport.cz
7. dubna 2020 • 10:15

Místo karantény střelba a dřina. Hvězda Tottenhamu musí na vojnu

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový útočník Tottenhamu Son Hung-min si během přerušení anglické ligy kvůli pandemii koronaviru odbude v rodné Koreji povinnou vojenskou službu. S námořní pěchotou podstoupí třítýdenní intenzivní výcvik na ostrově Čedžu. Začít by měl 20. dubna. Informovala o tom agentura Reuters.Son Hung-mina čeká během výcviku vystavení slznému plynu, cvičení pod palbou a na závěr třicetikilometrový pochod s plnou polní.

Sedmadvacetiletá opora londýnského celku by za normálních okolností musela na vojně strávit 21 měsíců. Jako člen vítězného týmu na Asijských hrách 2018 však s dalšími korejskými fotbalovými reprezentanty získal výjimku a mohl si vybrat mezi čtyřtýdenním výcvikem s armádou nebo o týden kratším s mariňáky.

Rodák z Čchunčchonu předminulý týden odcestoval navzdory šířící se koronavirové nákaze ve Velké Británii se svolením Tottenhamu do Koreje. Momentálně je v karanténě.

Dřívější absolvování vojenského výcviku mu zkomplikovala rekonvalescence po zlomenině ruky, kterou si poranil v únorovém utkání s Aston Villou. Následně musel na operaci.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud