Premier League | Manchester City roztočí stamiliony | iSport.cz
3. ledna 2009 • 16:10

Manchester City roztočí stamiliony

Šejk Mansour bin Zayed Al Nahyan chce z Manchestru City urobiť najsilnejší klub v Anglickej Premier League.
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Manchester City doufá, že se mu do konce příštího týdne podaří získat Roque Santa Cruze, Craiga Bellamyho a Scotta Parkera, píše anglický The Sun. Celková částka za jejich přestupy by měla dosáhnout 32 milionů liber.Vlastník klubu, šejk Mansour, otevřel svou peněženku už včera. Z Chelsea si pořídil obránce Wayna Bridge za více než 300 milionů korun. Teď doufá, že se klubu podaří ulovit i další hráče.

Blackburn už se prý pomalu smiřuje s tím, že Roque Santa Cruz odejde za 15 milionů liber. West Ham zase těžko odolá nabídkám na deset milionů liber za Bellamyho a sedmi milionům za záložníka Parkera.

Všichni tři hráči údajně projevili zájem o přestup do nejbohatšího klubu současného fotbalu.

Manchesteru City se první polovina sezóny moc nepovedla, v tabulce je až třináctý. Arabský šejk ale věří, že s patřičnými investicemi se mu podaří situaci vylepšit. Jedno je takřka jisté - na začátku února bude tým City vypadat úplně jinak než dnes.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud