Premier League | Ancelotti: Chelsea neposílí. Jinak jdu do naha | iSport.cz
26. prosince 2009 • 12:04

Ancelotti: Chelsea neposílí. Jinak jdu do naha

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalové Chelsea Carlo Ancelotti slíbil, že pokud v zimním přestupním termínu koupí nějakou posilu, oběhne nahý hřiště v tréninkovém areálu.Italský kouč během celého podzimu tvrdil, že nemá v plánu kupovat nové hráče, i když se bude muset celý leden obejít bez Didiera Drogby, Michaela Essiena, Johna Obiho Mikela a Salomona Kaloua, kteří budou reprezentovat na africkém šampionátu v Angole.

Málokdo však jeho slovům věřil, protože jako trenér AC Milán často vodil média za nos, což sám přiznal ve své autobiografii, která vyšla v létě. V poslední době se spekulovalo o tom, že chce přivést na Stamford Bridge argentinského útočníka Sergia Agüera z Atlétika Madrid, ale Ancelotti trvá na svém.

"V žádném případě nekoupíme nikoho nového do útoku. A jestli ano, poběžím nahatý sněhem kolem hřiště," žertoval padesátiletý kouč v pátek s novináři před dnešním ligovým zápasem, v němž gólmana Petra Čecha a spol. čeká utkání na hřišti Birminghamu.

Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti


Náhradu za africké opory chce Ancelotti najít v současném kádru lídra Premier League. "Nepotřebujeme nikoho kupovat. Věříme Fabiu Borinimu i Danielu Sturridgeovi. Budou mít šanci v lednu předvést své kvality," řekl Ancelotti.

"Jediným problémem u nich je věk, jsou mladí. Musíme mít odvahu je postavit. Je správné dát jim šanci. Nejde o žádný risk, protože oni na to mají," prohlásil.

Osmnáctiletý Ital Borini se v letošní sezoně objevil jen ve čtyřech ligových zápasech a odehrál vždy jen pár minut. O dva roky starší Sturridge nastoupil třikrát.

 
12. kolo
Články odjinud


Články odjinud