Premier League | Ancelotti: Chelsea neposílí. Jinak jdu do naha | iSport.cz
26. prosince 2009 • 12:04

Ancelotti: Chelsea neposílí. Jinak jdu do naha

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
Pro koho bude Čelůstka konkurencí a dává jeho návrat smysl?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalové Chelsea Carlo Ancelotti slíbil, že pokud v zimním přestupním termínu koupí nějakou posilu, oběhne nahý hřiště v tréninkovém areálu.Italský kouč během celého podzimu tvrdil, že nemá v plánu kupovat nové hráče, i když se bude muset celý leden obejít bez Didiera Drogby, Michaela Essiena, Johna Obiho Mikela a Salomona Kaloua, kteří budou reprezentovat na africkém šampionátu v Angole.

Málokdo však jeho slovům věřil, protože jako trenér AC Milán často vodil média za nos, což sám přiznal ve své autobiografii, která vyšla v létě. V poslední době se spekulovalo o tom, že chce přivést na Stamford Bridge argentinského útočníka Sergia Agüera z Atlétika Madrid, ale Ancelotti trvá na svém.

"V žádném případě nekoupíme nikoho nového do útoku. A jestli ano, poběžím nahatý sněhem kolem hřiště," žertoval padesátiletý kouč v pátek s novináři před dnešním ligovým zápasem, v němž gólmana Petra Čecha a spol. čeká utkání na hřišti Birminghamu.

Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti


Náhradu za africké opory chce Ancelotti najít v současném kádru lídra Premier League. "Nepotřebujeme nikoho kupovat. Věříme Fabiu Borinimu i Danielu Sturridgeovi. Budou mít šanci v lednu předvést své kvality," řekl Ancelotti.

"Jediným problémem u nich je věk, jsou mladí. Musíme mít odvahu je postavit. Je správné dát jim šanci. Nejde o žádný risk, protože oni na to mají," prohlásil.

Osmnáctiletý Ital Borini se v letošní sezoně objevil jen ve čtyřech ligových zápasech a odehrál vždy jen pár minut. O dva roky starší Sturridge nastoupil třikrát.

Vstoupit do diskuse
0
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud