7. dubna 2012 • 14:39

Mladíček Pecorini z Interu inzultoval sudího, nezahraje si skoro rok

Ilustrační foto
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým

Devatenáctiletý fotbalista Interu Milán Simone Pecorini byl potrestán zákazem startu na devět měsíců za inzultaci rozhodčího. Mladý obránce juniorského týmu dostal distanc za své jednání v závěrečném utkání turnaje NextGen Series, což je mládežnická obdoba Ligy mistrů, v němž Inter porazil Ajax Amsterodam.

Po remíze 1:1 mladíci milánského celku vyhráli na penalty. K triumfu je dovedl Andrea Stramaccioni, jenž vzápětí nahradil na lavičce prvního mužstva Interu odvolaného Claudia Ranieriho.

Pecorini se nechce s dlouhým zákazem činnosti smířit a hodlá se odvolat. "K žádnému násilí nedošlo, byl to slovní protest.

Našli jsme videozáznam a poslali jsme ho Interu, aby se odvolal," řekl fotbalistův agent Giorgio Parretti. "Udělal chybu, ale takový trest je nepřiměřený," uvedl.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Juventus 34 27 4 3 78:20 85
2.  Neapol 34 26 6 2 71:23 84
3.  Lazio 34 20 7 7 83:43 67
4.  Řím 34 20 7 7 55:27 67
5.  Inter Milán 34 18 12 4 56:23 66
6.  Atalanta 34 15 10 9 52:35 55
7.  Milán 34 15 9 10 44:38 54
8.  Fiorentina 34 14 9 11 47:38 51