Piacenza po debaklu 0:20 vyloučena z ligy. Frašku nestrpíme, říká svaz | iSport.cz
18. února 2019 • 19:39

Piacenza po debaklu 0:20 vyloučena z ligy. Frašku nestrpíme, říká svaz

TOP VIDEA
V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku? V čem přišly fotbalové hvězdy a jejich drahé polovičky na vyhlášení Fotbalisty roku?
Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor Králova premiéra: Jsem rád, že jsem dostal tenhle reprezentační sraz prostor
VŠECHNA VIDEA ZDE

Italský fotbalový klub Pro Piacenza byl po kuriózním zápase, v němž nasadil pouze sedm mladíků a prohrál 0:20, vyloučen z třetí ligy. Den po utkání na hřišti Cunea o tom rozhodla disciplinární komise, která navíc uložila zadluženému týmu pokutu 20.000 eur (514.000 korun).Piacenza nastoupila v okleštěné sestavě kvůli stávce hráčů, kterým celou sezonu neplatí, stejně jako dalším zaměstnancům. Tři její předchozí zápasy byly kontumovány a další kontumace by znamenala konec v soutěži. Piacenza se pokusila zachránit zoufalým krokem, když poslala do zápasu sedm mladých fotbalistů a z devatenáctiletého kapitána udělala zároveň trenéra.

Místo udržení naděje na pokračování v soutěži však schytala debakl a navíc popudila vedení italského fotbalu. "Tohle byla urážka sportu. Podobnou frašku už víckrát nestrpíme," řekl předseda italské federace Gabriele Gravina.

Pro hráče Cunea byl zápas s Pro Piacenzou lehkým tréninkem
Pro hráče Cunea byl zápas s Pro Piacenzou lehkým tréninkem

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

28. kolo
Články odjinud


Články odjinud