Serie A | Barák už hrál za Veronu, nastoupil na 25 minut. Jeho tým remizoval | iSport.cz
19. září 2020 • 23:15

Barák už hrál za Veronu, nastoupil na 25 minut. Jeho tým remizoval

Autor: ČTK, krm
0
Fenin prozradil, kolik bral v Teplicích, a pak Německu: Nerozfrcal jsem to!
Vízek: Berbra žalovat nebudu, nejsem jako on. Čistého fotbalu se nejspíš nedožiju

Český fotbalista Antonín Barák poprvé nastoupil za Hellas Verona. Reprezentační záložník při bezbrankové remíze s AS Řím v úvodním kole italské ligy přišel na hřiště v 66. minutě.

Ve Veroně se hned třikrát ozvalo břevno. Trefili ho domácí Adrien Tameze a Federico Dimarco a do brankové konstrukce zamířil také římský Leonardo Spinazzola.

Pětadvacetiletý Barák v týdnu přišel do Hellasu na roční hostování s automatickou opcí na přestup v hodnotě deset milionů eur (267 milionů korun). Minulou sezonu bývalý hráč Slavie nebo Příbrami strávil v Lecce, které sestoupilo do druhé ligy.

Vítězně odstartovala nový ročník Fiorentina a na svém stadionu zdolala FC Turín 1:0 gólem Gaetana Castrovilliho ze 78. minuty. Třiadvacetiletý záložník poprvé skóroval v Seria A.