Serie A | Zima u remízy FC Turín v Benátkách, do hry šel po vyloučení spoluhráče | iSport.cz
27. září 2021 • 21:36

Zima u remízy FC Turín v Benátkách, do hry šel po vyloučení spoluhráče

0
iSport podcast: Coufalovo ultimátum? Slavia měla být vstřícnější. Vrací se jí, že nepustila Koláře?
I přes frustraci musíte na děkovačku jít, říká Siegl. Proč dodnes nadává Haškovi?

FC Turín remizoval v italské fotbalové lize na hřišti nováčka Benátek 1:1. Obránce David Zima nastoupil za hosty od 79. minuty a připsal si druhý start v Serii A po přestupu z pražské Slavie. Minulé dva zápasy strávil dvacetiletý český hráč na lavičce.

Jeho tým poslal do vedení v 56. minutě Chorvat Josip Brekalo, další letní posila skórovala v turínském dresu poprvé. O výhru přišli hosté po faulu Koffiho Djidjiho, který byl vyloučen po druhé žluté kartě a turínský odchovanec Mattia Aramu navíc v 78. minutě proměnil nařízenou penaltu.

Turín remizoval podruhé za sebou, předtím dvakrát vyhrál a v tabulce je devátý. Benátky jsou v sestupovém pásmu na 18. příčce.

Domácí: 78. Aramu

Hosté: 56. Brekalo

Domácí: Mäenpää – Mazzocchi, Svoboda, Ceccaroni (C), Schnegg (65. Ebuehi) – Črnigoj (65. Aramu), Vacca (38. Ampadu), Busio (86. Fiordilino) – Kiyine, Okereke, Johnsen (86. Henry).

Hosté: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo (72. Vojvoda), Pobega (71. Mandragora), Lukić, Ansaldi (C) – Linetty (57. Baselli), Brekalo (80. Zima) – A. Sanabria.

Domácí: Forte, Fiordilino, Ampadu, Neri, Molinaro, Tessmann, Ebuehi, Aramu, Heymans, Henry, Peretz, Modolo

Hosté: Verdi, Vojvoda, Rincón, Zima, Beriša, Buongiorno, Gemello, Warming, Mandragora, Baselli, Kone

Domácí: Ampadu

Hosté: Pobega, V. Milinković-Savić, Djidji, Djidji