4. října 2008 • 20:07

Lazio doma pouze remizovalo

Simone Inzaghi z Lazia chválí spoluhráčovu přihrávku
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0

Fotbalisté Lazia Řím remizovali v 6. kole italské ligy s nováčkem Lecce 1:1 a ztratili poprvé v sezoně body na domácím hřišti.

Alespoň bod zajistil římskému celku dvě minuty před koncem zápasu střídající Simone Inzaghi.

Domácí i s Davidem Rozehnalem v obraně byli v utkání střelecky aktivnější, ale skóre otevřeli hosté. V 25. minutě se přesnou hlavičkou prosadil útočník Tirobocchi.

Překvapivé vedení Lecce trvalo až do 88. minuty, kdy vyrovnal rovněž hlavou kanonýr Lazia Inzaghi, který skóroval pět minut po svém příchodu na trávník.

Inter Milán doma těsně porazil Boloňu a posunul se na druhé místo tabulky o skóre za Lazio.