Návrat velikána. Messi už je v pořádku, zápas Bayernem stihne

Hvězdný fotbalista Barcelony Lionel Messi by měl nastoupit v úvodním semifinále Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov. Argentinský útočník podle španělských médií do příštího úterý stihne doléčit svalové zranění, které utrpěl v prvním čtvrtfinále elitní soutěže proti Paris St. Germain.
Pětadvacetiletý Messi, držitel čtyř Zlatých míčů pro nejlepšího hráče světa, vynechal kvůli zdravotním problémům poslední dva zápasy španělské ligy. Minulý týden však do domácí odvety s PSG nastoupil na závěrečnou půlhodinu a hned rozjel akci, po níž Barcelona vyrovnala na 1:1 a zajistila si postup.
Kluboví lékaři nyní po sérii vyšetření dali Messimu zelenou, aby v Mnichově nastoupil. Otázkou je, zda trenéři lídra španělské ligy nechají svého nejlepšího střelce odpočívat i v sobotním utkání s Levante, nebo ho pošlou aspoň na několik minut na hřiště na rozehrání.