Skvělý zápas Jiráčka! Dvěma góly rozhodl o výhře Wolfsburgu

6
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

VIDEO | Petr Jiráček se dočkal ve svém novém týmu Wolfsburgu premiérové branky. V zápase proti Freiburgu, který jeho tým vyhrála 3:2, se trefil již v páté minutě utkání a poslal svůj celek do vedení. A nezůstal jen u jediného zásahu.

Jiráček nastoupil na místě defenzivního záložníka a už po necelých pěti minutách hry otevřel skóre. Po rohu se k němu odrazil míč na zadní tyč a volný domácí hráč se prosadil přesnou křížnou střelou.

Hosté ale rychle vyrovnali a do poločasu to stihli ještě jednou, navíc v 44. minutě uchránil Wolfsburg na brankové čáře od třetího gólu právě Jiráček.

Ten byl také jediným střelcem druhé půle, když v 61. minutě napřáhl za obloukem velkého vápna a tečovanou střelou překonal brankáře Baumanna.

Wolfsburg je v tabulce osmý, Freiburg zůstal na posledním místě.