Konec tyrana! Trenér Magath dostal ve Wolfsburgu padáka | iSport.cz
25. října 2012 • 14:00

Konec tyrana! Trenér Magath dostal ve Wolfsburgu padáka

Autor: pj
Felix Magath už není trenérem Wolfsburgu.
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl Pardubice - Sparta Praha: Machala znovu v samostatném úniku, tentokrát však neuspěl
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO | Felix Magath už není trenérem bundesligového Wolfsburgu, jehož dres oblékají čeští fotbalisté Václav Pilař a Jan Polák. Vedení klubu s přísným koučem ve čtvrtek rozvázalo smlouvu, což následně potvrdilo v tiskové zprávě.Vedení Wolfsburgu se dnes ve 12:00 sešlo na krizové schůzce. Po ní (13:30) měla následovat ohlášená tisková konference, jenže tu klub nakonec zrušil. Oficiálně se veřejnost o Magathově konci dozvěděla až z tiskové zprávy vydané před půl čtvrtou.

Felix MagathFelix MagathFoto Michal Beránek (Sport)

Že kouč označovaný v Německu za "tyrana" končí, bylo patrné již několik hodin dopředu. 

Už v úterý večer se vedení sešlo s hráči na utajené schůzce bez Magatha. Dnešní dopolední trénink Wolfsburg zrušil a odpolední již vedl kouč rezervy Lorenz-Günther Köstner.

Devětapadesátiletý Magath u týmu skončil po nejhorším startu do bundesligy v historii klubu (Wolfsburg je poslední) a kvůli špatným vztahům v kabině.

Proslýchá se, že kabina šla proti Magathovi. Trpělivost prý fotbalistům došla poté, co je Magath nechal běhat po lese a na konci výběhu před nimi vylil většinu vody.

 
14. kolo
Články odjinud


Články odjinud