Třináctý zápas bez výhry už neustál. Češi v Brémách přišli o kouče | iSport.cz
30. října 2017 • 10:48

Třináctý zápas bez výhry už neustál. Češi v Brémách přišli o kouče

SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Fotbalový obránce Theodor Gebre Selassie a brankáři Jiří Pavlenka s veteránem Jaroslavem Drobným přišla v Brémách o trenéra. Werder odvolal po nedělní domácí bundesligové porážce 0:3 s Augsburgem kouče Alexandera Nouriho a vedením mužstva zatím pověřil bývalého trenéra výběru do 23 let Floriana Kohfeldta.

Osmatřicetiletý Nouri doplatil na tristní vstup Brém do sezony. Werder po deseti kolech stále čeká na vítězství a s pěti body za pět remíz je v tabulce na předposledním místě.

Tradiční bundesligový účastník v součtu s minulým ročníkem nevyhrál v nejvyšší soutěži už třináctkrát po sobě. K vítězství zatím Brémám nepomohly ani dobré výkony letní brankářské posily a českého reprezentanta Pavlenky.

SESTŘIH: Brémy - Augsburg 0:3. Pavlenka inkasoval nejvíc gólů v sezoně
1080p 720p 360p

Pětatřicetiletý Kohfeldt zatím povede Werder do příštího utkání ve Frankfurtu. "Alex Nouri měl v minulé sezoně obtížný úkol a zvládl to. Jsem si jistý, že bude ve své úspěšné cestě pokračovat jinde. Nedá se ni dělat, museli jsme nějak reagovat. Věříme, že nový trenérský štáb mužstvo zvedne a pomůže vyřešit nejistotu v týmu," uvedl pro klubový web sportovní ředitel Werderu Frank Baumann.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2