Dortmund po výhře dál ztrácí na Bayern bod, Frankfurt o triumf přišel | iSport.cz
22. dubna 2019 • 22:40

Dortmund po výhře dál ztrácí na Bayern bod, Frankfurt o triumf přišel

Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout
Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně

Dortmund vyhrál v německé fotbalové lize na hřišti Freiburgu 4:0. Borussia díky tomu udržela i po 30. kole těsnou ztrátu jednoho bodu na první Bayern Mnichov. Čtvrté místo si i přes v poslední minutě ztracenou výhru upevnil Frankfurt.

Hosty z Dortmundu dovedl k jasnému vítězství kapitán Marco Reus, který přihrál na góly Sanchovi a Götzemu a jednou se prosadil sám po pozoruhodné kombinační akci. Německý reprezentant zařídil spoluhráčům v této sezoně už osm branek, což je víc než za poslední tři roky dohromady.

Čtvrtou branku přidal v závěru z pokutového kopu Alcácer, který dohnal na druhém místě tabulky střelců Joviče z Frankfurtu. Dortmund neprohrál s Freiburgem ligový zápas pošestnácté v řadě.

Eintracht poslal do vedení v 78. minutě střídající De Guzmán, který se prosadil necelých deset minut po příchodu na trávník. V 90. minutě ale zajistil domácím bod Brooks. Frankfurt na čtvrté příčce, která znamená účast v příští sezoně Ligy mistrů, má od Mönchengladbachu dvoubodový odstup.

Výsledky 30. kola německé fotbalové ligy

Freiburg - Dortmund 0:4
Branky: 12. Sancho, 54. Reus, 79. Götze, 87. Alcácer z pen.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY