Záchrana už jen teoretická. Drážďany míří k sestupu, Češi nehráli

Autor: ČTK, adl
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Drážďan sice v předposledním kole druhé německé ligy zvítězili 1:0 v Sandhausenu, přesto je sestup nejspíš nemine. Poslední celek tabulky se může bodově dotáhnout na barážovou 16. příčku, jenže ve srovnání s jejím držitelem z Karlsruhe má o 14 branek horší skóre.

Na rozdíl od předchozích zápasů se v drážďanské sestavě neobjevili Josef Hušbauer ani Ondřej Petrák. O jediný gól se v poslední minutě postaral Marco Hartmann.

Z druhého místa má blízko k návratu do bundesligy Stuttgart, který zvítězil v Norimberku 6:0 a má tříbodový náskok před Heidenheimem. Ten v přímém souboji o barážovou třetí pozici doma dlouho prohrával s Hamburkem, ale v 80. minutě si hosté dali vlastní gól a v nastaveném čase rozhodl střídající Konstantin Kerschbaumer.