Bundesliga | Pavlenka dostal od Wolfsburgu pět gólů. Brémy padly po pěti remízách | iSport.cz
27. listopadu 2020 • 23:01

Pavlenka dostal od Wolfsburgu pět gólů. Brémy padly po pěti remízách

Autor: ČTK, kal
0
Čermus, doleva! Jak Horváth rozhodil Čermáka před zahozenou penaltou
iSport podcast: Kdy se vrátí Hložek? Bude mít Vitík přednost před novým stoperem?

Fotbalisté Wolfsburgu zdolali v německé lize Brémy 5:3 a i po 9. kole zůstávají v soutěži bez porážky. Werder s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem prohrál poprvé po sérii pěti remíz se shodným výsledkem 1:1.

Už v prvním poločase bylo jasné, že bude gólový účet vyšší. Wolfsburg do přestávky vedl 3:2, krátce po pauze ale bylo po Brooksovu vlastním gólu vyrovnáno. Šestou remízu v řadě ale nakonec Brémy neuhrály.

Domácí poslal do vedení druhou brankou Weghorst a skóre v páté minutě nastavení zpečetil Bialek. Wolfsburg tak oslavil jubilejní 300. vítězství v bundeslize a v neúplné tabulce je s bilancí čtyř výher a pěti remíz pátý.

Výsledky 9. kola německé fotbalové ligy

Wolfsburg - Brémy 5:3 (37. a 76. Weghorst, 22. Baku, 25. Brooks, 90.+5 Bialek - 13. Bittencourt, 36. Möhwald, 47. vlastní Brooks).

1. Bayern 16 11 3 2 48:25 36
2. Leverkusen 17 9 5 3 32:17 32
3. Lipsko 16 9 5 2 28:14 32
4. Dortmund 17 9 2 6 33:22 29
5. Wolfsburg 17 7 8 2 26:19 29
6. Union Berlin 16 7 7 2 32:20 28
7. Mönchengladbach 17 7 7 3 31:26 28
8. Frankfurt 16 6 8 2 28:24 26