Madonna zničila Frankfurtu trávník! | iSport.cz
12. září 2008 • 13:34

Madonna zničila Frankfurtu trávník!

Autor:
Reklama
Madonna samozřejmě šokovala i v Cardiffu
TOP VIDEA
Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV! Darida o přestupu, zraněních a Bundeslize. Podívejte se na velký rozhovor na iSport TV!
Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči Karlovy Vary - Sparta: Plutnar dostal tvrdý hit a vyrazil si dech, pomoci mu museli spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani za týden a půl se trávník na stadionu Eintrachtu Frankfurt nevzpamatoval z následků koncertu americké zpěvačky Madonny.Hrací plocha je poškozena natolik, že si to vynutilo odklad dnešního zápasu německé ligy, v němž měl tým českého útočníka Martina Fenina přivítat fotbalisty Karlsruhe.

Německý svaz přitom ještě dnes ráno zápas odkládat nechtěl. Ale v poledne, osm hodin před výkopem, se na hřiště přišel podívat rozhodčí Thorsten Kinhöfer a vzápětí odmítl na takovém terénu zápas řídit.

Po koncertu se sice na nejpoškozenějších místech objevily "záplaty", nový trávník ale nestačil dostatečně zakořenit.

Podle rozhodčího byly vzniklé nerovnosti tak velké, že by mohly "ohrozit zdraví hráčů". Náhradní termín zápasu zatím nebyl stanoven.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

18. kolo
Články odjinud


Články odjinud