Olič v létě zamíří do Bayernu | iSport.cz
3. ledna 2009 • 11:06

Olič v létě zamíří do Bayernu

Autor: ČTK
Chorvatský útočník Olič je zatím nejrychlejším mužem šampionátu.
TOP VIDEA
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chorvatský útočník Ivica Olič přestoupí po sezoně z Hamburku do Bayernu Mnichov. Devětadvacetiletý fotbalista odejde to týmu loňského německého mistra zadarmo, protože mu v létě vyprší smlouva.S Bayernem podepíše kontrakt na tři roky.

"Dohodli jsme se. Už chybí jen podpisy," řekl manažer Bayernu Uli Hoeness po dnešním příletu na soustředění do Dubaje, kde v současnosti trénuje i Hamburk.

Olič, jenž hrál v minulosti i za Herthu Berlín, přišel do HSV před dvěma lety za 2,5 milionu eur z CSKA Moskva. V tomto ročníku dal v 25 soutěžních zápasech dvanáct branek a je nejlepším střelcem Hamburku. Skóroval i v utkání Poháru UEFA na hřišti pražské Slavie na začátku prosince, kde přispěl k výhře 2:0.

Zájem o autora jedenácti reprezentačních gólů měl údajně také Juventus Turín.

 
14. kolo
Články odjinud


Články odjinud