Ribéry naboural klubový autobus Bayernu! | iSport.cz
9. ledna 2009 • 16:03

Ribéry naboural klubový autobus Bayernu!

Autor: ČTK, spo
Vstoupit do diskuse
0
Franck Ribéry
TOP VIDEA
Škoda v top společnosti! Vstoupil do klubu ligových kanonýrů. Jak to oslavil?
SESTŘIH: Barcelona - Neapol 3:1. Rozhodnuto bylo do poločasu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Neslavně dopadl pokus hvězdného fotbalisty Francka Ribéryho pobavit spoluhráče z Bayernu Mnichov, když během soustředění v Dubaji usedl za volant klubového autobusu, který záhy naboural.Projížďka okolo hotelu podle deníku Bild skončila několika zdemolovanými ukazateli, protože francouzský reprezentant nezvládl řízení a skončil na obrubníku. Žádnému z hráčů na palubě se nic nestalo."Chtěl kluky trošku zvláštně pobavit. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo. Franck je z toho jen trochu vylekaný," komentoval nehodu trenér Bayernu Jürgen Klinsmann. Rovněž hráči v čele s Timem Borowským přiznali menší šok krátce po nehodě. Poté se však všemu prý pořádně zasmáli.

Do smíchu však nebylo vedoucímu hotelu, který však k incidentu nakonec nezavolal policii. Mimo jiné i proto, že Ribéry samozřejmě nemá oprávnění řídit autobus. Celou záležitost tak musel řešit generální manažer Bayernu Uli Hoeness.

Ribéry je mezi spoluhráči vyhlášeným šprýmařem, mezi jeho "povedenější "kousky patří solit sladké jídlo a naopak, dveře Lukase Podolského natřené zubní pastou nebo schované boty Daniela van Buytena. A teď karambol s autobusem!

Pětadvacetiletý Ribéry v těchto dnech však nezaskočil vedení Bayernu jen nepovedenou vyjížďkou, ale také prohlášením, že by se nebránil odchodu z mnichovského celku. "Mám smlouvu do roku 2011, ale je těžké slíbit, že ji dodržím," uvedl Ribéry pro deník Bild.

"Cítím se tu dobře, ale jsem otevřený ke všemu. Ve fotbale nikdy nevíš, co se stane," dodal technický záložník, který si čtvrteční nehodou připomněl událost z doby, kdy mu byly dva roky. Tehdy si z nehody svých rodičů odnesl vážné zranění, které si vyžádalo sto stehů, především v oblasti obličeje.

Vstoupit do diskuse
0
34. kolo
Články odjinud


Články odjinud