Rockeři Bayernu: Válí na hřišti i s kytarou | iSport.cz
25. prosince 2009 • 04:59

Rockeři Bayernu: Válí na hřišti i s kytarou

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Atalanta - PSG 1:2. Neskutečný obrat v závěru, Pařížané postupují
Vystupňovali jsme tempo, chyběla lepší produktivita, říká Kotal
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO – Mario Gomez, Miroslav Klose a Philipp Lahm. Co toto trio spojuje? To je přeci všem fotbalovým fandům jasné. Jsou to největší hvězdy německého giganta Bayernu Mnichov. A co dál? Jsou to pořádně tvrdí rockeři – ale se zlatým srdcem.Ve spolupráci s mnichovskými borci natočila německá rocková kapela Room77 singl Hope – v překladu "naděje" – i s hudebním klipem, ve kterém fotbalisté vystupují. A to vše pro dobrou věc, výdělek z akce totiž půjde na konto charitativního sdružení SOS dětské vesničky.

Celý projekt inicioval Andreas Görlitz, spoluhráč z Bayernu a zároveň kytarista Room77. "Je úžasné, že na to kluci hned přistoupili," prohlásil o něco méně slavnější kolega. "Během natáčení jsme si užili spoustu legrace."

Mario Gomez jako zpěvák
Mario Gomez jako zpěvák


"Bavilo by mě pořádně to rozjet na pódiu, být rocková hvězda a tak. Jenže nemám vůbec hudební sluch!" přiznal se Gomez. Vytáhlý útočník si jako správný dlouhovlasý rocker vyzkoušel kytaru, zatímco nejmenší z trojice Lahm usedl za bicí, až za nimi skoro nebyl vidět.

A co Miroslav Klose? Ten se postavil za klávesy – vzpomínka na mládí. "Šest let jsem jako klučina chodíval na hodiny klavíru. Ale moc jsem si z nich nezapamatoval," dodal s úsměvem německý reprezentant.

Vstoupit do diskuse
0
34. kolo
Články odjinud


Články odjinud