21. května 2011 • 17:04

Góly Rajnocha a Bednáře prohře nezabránily

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Ani góly českých reprezentantů Jana Rajnocha a Romana Bednáře neodvrátily v posledním kole turecké fotbalové ligy porážku Ankaragücü 2:3 s Antalyasporem. Zatímco pro Rajnocha to byl třetí zásah v sezoně, Bednář se střelecky prosadil poprvé od lednového příchodu z West Bromwiche.

Ankaragücü v minulém kole prohrálo o šest branek s Fenerbahce a i dnes to dlouho vypadalo na debakl. Antalyaspor vedl už v poločase 3:0 a směřoval za poklidnou výhrou.

Jenže hned po návratu z kabin snížil Rajnoch a o deset minut později přidal druhý gól Bednář, který do hry naskočil až do druhé půle.

Na vyrovnání však už domácí nedosáhli. O závěrečný nápor je připravilo vyloučení slovenského útočníka Šestáka.