30. března 2012 • 14:35

FC Sydney vypadlo v semifinále, Lavička má po sezoně. Vrátí se?

Autor:
Reklama
FC Sydney vypadlo v semifinále, Lavička má po sezoně
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalovému trenérovi Vítězslavu Lavičkovi skončila v australské lize sezona. Hráči FC Sydney v semifinále prohráli s Wellingtonem Phoenix po dramatické koncovce 2:3. Lavička se může po třech letech vrátit domů a vybírat z nabídek od českých klubů, jak už dříve uvedl.Lavička se v Sydney, které před dvěma lety dovedl k titulu, loučil už před závěrečným zápasem základní části. V něm vybojoval jeho tým účast v play off, v kterém ale hned dohrál.

Po bezbrankové první půli se Wellington dostal do dvoubrankového vedení, ale Sydney dvěma góly Chianeseho během tří minut vyrovnalo. Na prvním gólu se podílel bývalý hráč Sparty či Slavie Slovák Karol Kisel. Poslední slovo měl ale Wellington, který dostal v 85. minutě výhodu pokutového kopu a Ifill ho proměnil.

Lavička už je delší dobu rozhodnutý vrátit se do vlasti, aby trávil více času s rodinou. Nedávno odmítl kvůli své sparťanské minulosti jít do Slavie, jiným nabídkám z českých klubů se nebrání.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze