Poplach, hoří! Hasiče nevolejte, ve Švédsku připravili ohnivé choreo | iSport.cz
31. října 2012 • 13:38

Poplach, hoří! Hasiče nevolejte, ve Švédsku připravili ohnivé choreo

Autor: rjm
Fanoušci švédského týmu Hammarby připravili na druholigovém zápase hodně žhavé choreo
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Poplach! Celá tribuna je v plamenech. To si mohli myslet někteří z fanoušků na pondělním zápase druhé švédské ligy mezi týmy Hammarby a Trelleborgem. Požárníci ale zasahovat nemuseli, šlo jen o povedené choreo příznivců. Nikdo nebyl zraněn ani popálen.Zápas skončil bezbrankovou remízou a tak autor, který vše natočil, tvrdí, že šlo o nejzajímavější moment z celého duelu. Opticky totiž vše vypadalo tak, že hoří celá dlouhá tribuna. Nakonec ale ohně pohasly a diváci si mohli za své představení zatleskat a radostně zabouřit.

VIDEO: Podívejte se na povedené fanouškovské ohnivé choreo

Pyrotechnika není na fotbale v Česku povolena, počin ze Švédska ukázal, že díky ní může vzniknout hodně povedené fanouškovské choreo.

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud