Autor: rjm
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

VIDEO | Jeden mrtvý a pětadvacet zraněných, z toho jeden těžce. I to je výsledek tradiční řeže mezi slavnými argentinskými celky River Plate a Boca Juniors. Na hřišti skončil zápas nerozhodně 2:2, nepokoje se přenesly ze stadionu i do města Buenos Aires a policie musela být ve střehu.

Zápas slavných argentinských celků je tradičně provázen i nevraživostí fanoušků, což se potvrdilo i tentokrát. Vše vygradovalo nejspíš i tím, že ještě v 75. minutě vedli domácí 2:0. Jenže pak hosté z penalty snížili a v poslední minutě i vyrovnali na konečných 2:2.

Fanoušci týmu Boca Juniors při zápase s River Plate nezkrotili nervy, došlo k potyčce, kterou odneslo zraněním 25 lidí

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.